Dlaczego klimatyzatory Toshiby są niezawodne?

Toshiba to znany i ceniony na świecie producent systemów klimatyzacyjnych. Swoją doskonałą pozycję zawdzięcza trosce o wysoką jakość produkowanych urządzeń oraz zachowanie wysokich standardów procesów produkcyjnych. Niezawodność oraz funkcjonalność to cechy nie do przecenienia w systemach klimatyzacyjnych. Takie urządzenia zapewnia Toshiba.

Toshiba to ponad 80 lat tradycji w zakresie produkcji urządzeń przeznaczonych do klimatyzacji wnętrz. Od tego czasu ma na swoim koncie wiele osiągnięć i innowacji technologicznych zaimplementowanych w systemach klimatyzacji.

Celem, jaki wskazuje Toshiba, jest działanie w duchu zrównoważonej innowacyjności zarówno w zakresie zastosowanych w urządzeniach komponentów, jak i funkcjonalności klimatyzatorów oraz montażu i konserwacji urządzeń. Efektem takiej polityki jest produkcja klimatyzatorów intuicyjnych w sterowaniu, dostosowanych do potrzeb użytkowników, ekologicznych o nowoczesnym designie.

Wszystkie procesy produkcyjne w Toshiba AIRCONDITION skupione są na zarządzaniu środowiskowym, w ramach którego marka dąży do wytwarzania produktów przychylnych dla środowiska (Eko-produkty), wytwarzanych w procesach jak najmniej wpływających na środowisko (Eko-procesy) i za pomocą technologii, które wykorzystują jak najmniej energii elektrycznej, co przyczynia się do zmniejszenia emisji CO2 (Eko-technologie). Jakość procesów produkcyjnych definiowana jest przez obowiązki wynikające z posiadanego certyfikatu ISO 9001.

Ekologia

Respektujemy wszystkie wymogi stawiane z przepisami określającymi obniżenie emisji gazów fluorowanych do atmosfery. Dlatego w naszych produktach, w zamian dotychczasowego czynnika chłodniczego R410A, wprowadzamy znacznie bezpieczniejszy dla środowiska naturalnego czynnik R32, który ma 3-krotnie niższy współczynnik GWP (Global Warming Potential – współczynnik ocieplenia globalnego), niż poprzednik.

Wysoka energooszczędność – zaoszczędzisz na rachunkach

Produkowane przez markę Toshiba klimatyzatory charakteryzują się wysoką wydajnością energetyczną, co potwierdza przyznana im klasa energetyczna od A+ do A+++. Dla użytkownika ta cecha oznacza znacznie niższe rachunki za prąd przy określonej pracy urządzeń, niż to ma miejsce w przypadku klimatyzatorów innych producentów. Urządzenia posiadają także wysoką efektywność pracy, co potwierdzają sezonowe współczynniki SEER i SCOP oscylujące pomiędzy  6,2-10,5 – w zakresie chłodzenia i 4,0-5,2 – w zakresie grzania.

Wysoką energooszczędność klimatyzatory Toshiba zawdzięczają zastosowaniu technologii hybrydowego inwertera DC, który połączony jest z rotacyjną sprężarką Toshiba. Efektywność działania urządzeń potwierdzają między innymi niskie rachunki za prąd naszych klientów.

Szeroki zakres temperatur – klimatyzacja zimą i latem

Klimatyzatory Toshiba działają w szerokim zakresie temperatur – od -15 do +46oC. Doskonale radzą sobie w zakresie chłodzenia oraz grzania. Niektóre z klimatyzatorów ściennych posiadają funkcję anty-frost, która pozwala na podtrzymanie temperatury wnętrza w okolicach +8oC, co zabezpiecza przed zamarznięciem i jednocześnie umożliwia dużą oszczędność wydatkowanej energii.

Czyste powietrze – oddychaj swobodnie

We współczesnym świecie ludzie chcą żyć długo, zdrowo i efektywnie. Szukają rozwiązań, które im to umożliwią. Jednym z warunków długiego życia jest oddychanie świeżym i czystym powietrzem. Klimatyzatory Toshiba posiadają system skutecznie działających filtrów, które przyczyniają się do emitowania w pomieszczeniach schłodzonego/ogrzanego czystego powietrza.

Klimatyzatory ścienne, przeznaczone do domów, mieszkań i biur wyposażono w filtry IAQ, które z pomocą ozonu o niskiej gęstości, skutecznie oczyszczają powietrze z bakterii, wirusów, alergenów, grzybów i dodatkowo odkażają wnętrze klimatyzatora. Efektywność systemu oczyszczania powietrza wzmocniona jest dzięki funkcji samooczyszczenia, która obniża ilość wilgoci wewnątrz klimatyzatora, co minimalizuje ryzyko powstawania pleśni.

ZADZWOŃ