Klimatyzacja multi-split Toshiba

Na rynku istnieje wiele rodzajów urządzeń, które sprawdzą się zarówno w domu, jak i w biurze. Oferta klimatyzatorów marki Toshiba pozwala cieszyć się wydajną pracą oraz wysoką kulturą działania urządzeń, spełniając oczekiwania wymagających użytkowników. Czym zatem kierować się przy wyborze odpowiedniej jednostki chłodzącej?

Toshiba – klimatyzatory na każdą okazję

Decydując się na inwestycję związaną z zakupem odpowiedniego klimatyzatora należy sprecyzować swoje oczekiwania – po pierwsze, dobrze jest wiedzieć jak wielką przestrzeń dane urządzenie ma chłodzić. W przypadku jednego pomieszczenia, bądź niewielkiego mieszkania sprawdzonym rozwiązaniem cieszą się klimatyzatory firmy Toshiba typu split. Wysoka wydajność jednostki sterującej w połączeniu z zewnętrznym agregatem pozwala cieszyć się wysokim komfortem związanym z codziennym użytkowaniem. 

Co ważne, dzięki szerokiemu zakresowi pracy, takie rozwiązanie sprawdza się w przypadku upalnych dni, jak również w okresie zimowym, bowiem regulacja temperatury umożliwia całoroczne korzystanie z urządzenia. Stosując najnowsze rozwiązania technologiczne, klimatyzatory marki Toshiba cechują się niezwykle niskim zużyciem energii elektrycznej, dzięki czemu koszty użytkowania są niewielkie.

W przypadku dużych pomieszczeń lub ich większej liczby, idealnym rozwiązaniem są klimatyzatory typu multi-split. Dzięki możliwości podłączenia maksymalnie pięciu urządzeń do jednego agregatu, użytkownik ma szansę sterowania każdym klimatyzatorem dostosowując jego pracę do indywidualnych preferencji. Takie wyjście sprawdza się często w domach jednorodzinnych lub w dużych obiektach podatnych na spore nasłonecznienie.

To, co wyróżnia rodzinę urządzeń klimatyzacyjnych firmy Toshiba, to niezwykła dbałość o jakość emitowanego powietrza. Stosując zaawansowane systemy filtracji oraz jonizacji, zimne powietrze pozbawione jest mikroorganizmów, czego rezultatem jest ciągły powiew świeżości oraz dbałość o zdrowie osób przebywających w klimatyzowanym pomieszczeniu. 

Dzięki zdolności samooczyszczania urządzeń zyskuje się pewność, że z układu nie będzie wydobywał się przykry zapach. Jest to niezwykle ważne zwłaszcza, gdy dany obiekt znajduje się w silnie zurbanizowanej okolicy podatnej na smog lub inne zanieczyszczenia. 

Oprócz modeli zaprojektowanych do montażu ściennego, warte uwagi są pozostałe rodzaje klimatyzatorów – w przypadku pomieszczeń biurowych ciekawym rozwiązaniem są jednostki kasetonowe, które charakteryzują się rozprowadzaniem pozyskanego powietrza w wielu kierunkach równocześnie. Niezwykła łatwość obsługi umożliwia intuicyjne zaprogramowanie każdego urządzenia na kilka kolejnych dni – dodatkowym ułatwieniem jest stworzenie specjalnego oprogramowania dostępnego do pobrania na telefon lub inne urządzenia mobilne, które łącząc się poprzez sieć WIFI pozwala na sterowanie klimatyzacją w pomieszczeniu z dowolnego miejsca. 

Inną kategorią klimatyzatorów są też profesjonalne instalacje kanałowe oraz podsufitowe, które dostarczą przetworzone powietrze w trudno dostępne miejsca. Coraz powszechniejszym rozwiązaniem staje się również montaż jednostek typu BI-FLOW. Ich zadaniem jest równomierne chłodzenie oraz ogrzewanie pomieszczeń, dlatego montaż tych urządzeń najczęściej stosowany jest w miejscach typowych dla tradycyjnych grzejników.

Najwyższa jakość i gwarancja zadowolenia

Różnorodność klimatyzatorów firmy Toshiba pozwala dobrać urządzenie optymalne do indywidualnych potrzeb. Wysoki nacisk kładziony na jakość i wydajność w połączeniu z niskim poborem energii z możliwością całorocznego użytkowania sprawia, że produkty japońskiego producenta cieszą się uznaniem wśród tysięcy użytkowników. Stosując przy produkcji materiały najlepszej jakości, zyskuje się gwarancję niezawodności.  Oczywiście należy pamiętać, że decydując się na zakup i montaż urządzenia dobrze jest zasięgnąć rzetelnej opinii profesjonalnych firm, które doradzą najlepsze rozwiązanie.

ZADZWOŃ