Montaż klimatyzacji Toshiba Shorai za 1,23 zł – skorzystaj z promocji!

promocja-montaz-klimatyzacji-shorai-toshiba-clima-warszawa-aktualnosc

Promocja – montaż Toshiba Shorai tylko za 1,23 zł!

Chcesz kupić klimatyzator do swojego domu lub mieszkania, ale obawiasz się drogiego i kłopotliwego montażu? Dzięki naszej ofercie problem ten przestanie istnieć. Proponujemy Ci bowiem instalację klimatyzacji marki Toshiba Shorai za 1,23 zł!

Promocja pozwoli na zmniejszenie wydatków związanych z instalacją praktycznie do zera. Jest to więc czysta oszczędność, zwłaszcza biorąc pod uwagę ceny tego typu usług w standardowych ofertach.

Prawie bezpłatny montaż klimatyzacji

Wiele osób, chcąc obniżyć koszty, decyduje się na samodzielny montaż klimatyzacji. Bez doświadczenia i specjalistycznych narzędzi nie jest to jednak dobry pomysł. Zostaw to nam – za usługę zapłacisz jedynie 1,23 zł. Nowoczesne urządzenie Toshiba Shorai zostanie zainstalowane przez fachowców korzystających z najlepszego sprzętu monterskiego.

Zyskujesz dzięki temu gwarancję profesjonalnego wykonania i pełnej sprawności działania urządzenia. Montaż klimatyzacji przeprowadzamy w Warszawie i okolicach – usługa w promocyjnej cenie 1,23 zł obejmuje założenie jednostki Toshiba Shorai na wysokości do 5 metrów.

Zamów montaż klimatyzacji w promocji

Montaż klimatyzacji dla firm, instytucji i klientów prywatnych

 Dzięki praktycznie bezpłatnemu montażowi, wydatki związane z klimatyzacją zostaną znacznie obniżone. Biorąc pod uwagę rynkowe ceny usług, jest to duża oszczędność. Promocyjna oferta obejmuje:

  • montaż klimatyzacji w mieszkaniu,
  • montaż klimatyzacji w domu jednorodzinnym.

Instalacja systemu Toshiba Shorai jest przez nas wykonywana w różnych miejscach i warunkach. Przeprowadzamy montaż klimatyzacji na dachu, poddaszu, balkonie, na elewacjach, styropianie, a także na parapetach. Zajmujemy się też instalacją klimatyzatorów w nowych, jeszcze niewykończonych obiektach.

Usługi realizujemy nie tylko w prywatnych domach i mieszkaniach, ale również w szkołach, biurach oraz siedzibach firm i instytucji. Nasi fachowcy zawsze korzystają z nowoczesnych narzędzi, a ich doświadczenie jest gwarancją wysokiej jakości usług. Oferujemy montaż przez cały rok na terenie Warszawy i okolic. Wystarczy do nas zadzwonić i wybrać dogodny termin.

Za każdym razem znajdujemy najodpowiedniejsze miejsce, gdzie można przeprowadzić montaż klimatyzacji krok po kroku, z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa. Co ważne, cena usługi wynosi tylko 1,23 zł przy wysokości maksymalnie 5 metrów. Jest ona więc praktycznie bezpłatna!

Klimatyzator Toshiba Shorai R32

Klimatyzator Toshiba Shorai R32

Promocyjna oferta montażu dotyczy jednego z najczęściej polecanych klimatyzatorów przez naszych specjalistów. Jego wysoka jakość działania wynika m.in. z wykorzystania sprężarek inwertorowych, które sprawiają, że sprzęt jest nie tylko efektywny, ale również bardzo energooszczędny. Klimatyzator Toshiba Shorai R32 wyróżnia się klasą energetyczną A++/A++, może więc pracować w praktycznie każdych warunkach termicznych. Dzięki naszej promocji, za jego montaż zapłacić tylko 1,23 zł!

Klimatyzator Shorai R32 został wyposażony również w zaawansowany system filtracji IAQ. Przy jego pomocy urządzenie oczyszcza powietrze z nieprzyjemnych zapachów (np. z dymu papierosowego), a także usuwa drobnoustroje, co zmniejsza ryzyko zachorowania na różne choroby układu oddechowego, powstające przez działanie wirusów i bakterii.

Specyfikacja techniczna klimatyzatora Toshiba Shorai R32:

  • zakres pracy – w trybie chłodzenia: od -1,235°C aż do 46°C, w trybie ogrzewania: od -1,235°C do 24°C,
  • efektywność energetyczna – wskaźnik SEER (chłodzenie): 6,25 ÷ 7,30, wskaźnik SCOP (grzanie): 4,07 ÷ 4,60,
  • sterowanie Wi-Fi,
  • 6 sposobów nawiewu,
  • klasa energetyczna A++/A++,
  • estetyczny design,
  • funkcja samooczyszczania.

Kupując klimatyzator Toshiba Shorai R32, możesz skorzystać z promocyjnej oferty montażu za 1,23 zł na wysokości do 5 metrów. Sprzęt zakładamy w domach, mieszkaniach, szkołach, firmach i w siedzibach instytucji.

 

ZADZWOŃ DO NAS

SPRZEDAŻ / REALIZACJA: +48 798 981 294
SERWIS: +48 798 957 780

NAPISZ DO NAS

ZADZWOŃ