SEYIA – nowy model klimatyzatora w ofercie TOSHIBA

Firma TOSHIBA posiada w ofercie klimatyzatory cechujące się przede wszystkim wysokim poziomem  zastosowanych technologii. Urządzenia te zapewniają najwyższą wydajność działania, zachowując przy tym wysoką energooszczędność. Wyposażone zostały w wiele innowacyjnych funkcji, które zapewniają wyjątkowy komfort użytkowania. TOSHIBA poszerza swoją ofertę klimatyzatorów ściennych w zupełnie nowy model. Poznaj klimatyzator SEYIA. 

Klimatyzator ścienny SEIYA

Nowy model klimatyzatora ściennego SEIYA jest propozycją urządzenia, które zdecydowanie wyróżnia się na tle dotychczasowej oferty firmy TOSHIBA. Producent zadbał o niezwykle elegancki design, cechujący się delikatnymi liniami i nowoczesnym wyglądem. Jest to model posiadający szeroki zakres zastosowań, który doskonale wpasuje się w każdego rodzaju wnętrze, zarówno w te klasyczne jak i te bardziej modernistyczne i wyszukane. Co więcej, urządzenia te cechuje nie tylko niezwykły efekt wizualny, ale także kwestie ekologiczne. Klimatyzator SEIYA został bowiem wyposażony w czynnik chłodniczy R410 lub R32. Ten ostatni szczególnie ma bardzo niewielki wpływ na środowisko naturalne, a tym samym przyczynia się do zmniejszenia efektu cieplarnianego.

Wysoka energooszczędność oraz niezwykła efektywność działania

Klimatyzator SEIYA R32  cechuje wysoki poziom energooszczędności. Potwierdza to przyznana mu klasa energetyczna A+ oraz A++. Na osiągnięcie tak wysokich możliwości oszczędzania energii pozwala zastosowanie innowacyjnych technologii rotacyjnych sprężarek inwerterowych firmy TOSHIBA. Sprężarki te pozwalają na znaczne zmniejszenie zużycia energii bez jednoczesnego obniżania komfortu użytkowania klimatyzatora. Model SEIYA R32 zapewnia najwyższą wydajność pracy na optymalnym poziomie w bardzo szerokim zakresie temperatur sięgających od -15°C do 46°C (w trybie chłodzenia) oraz od -15°C do 24°C (w trybie ogrzewania). Co więcej ich wydajność chłodnicza wynosi od -1,5kW -6,5 kW, z kolei wydajność grzewcza – 2,0kW – 7,0 kW. Warto również wspomnieć o sprawności energetycznej nowego modelu, która dla sezonowego współczynnika efektywności energetycznej w trybie chłodzenia (SEER) wynosi 6,1 – 6,3, a dla sezonowego współczynnika efektywności energetycznej w trybie ogrzewania (SCOP) wynosi 4,0.

Innowacyjne technologie

Wyjątkową efektywność energetyczną klimatyzatora SEIYA R32 zapewnia wbudowany wirnik wentylatora oraz przeprojektowany wymiennik ciepła, który dodatkowo wyposażony został w funkcję samooczyszczania. Odpowiada on za stałą niwelację działania wilgoci, a tym samym skutecznie zapobiega rozwojowi pleśni w poszczególnych jednostkach klimatyzatora. Dodatkowo zastosowanie na wymienniku ciepła specjalnej powłoki zapobiega zbieraniu się kurzu. Co więcej, klimatyzatory SEIYA R32 wyposażone zostały w system zapewniający aż dwa poziomy filtracji. W ten sposób nowy model gwarantuje najwyższej jakości czyste powietrze.

Najwyższy komfort użytkowania

Seria SEIYA R32 zapewnia również najwyższy komfort użytkowania. O niezwykłej wygodzie korzystania z urządzenia decyduje tutaj przede wszystkim wyjątkowo cicha praca poszczególnych jednostek wewnętrznych modelu, których głośność wynosi nawet 19 dB(A). W ten sposób klimatyzator w żaden sposób nie zakłóca domowej ciszy, pozwala również na niezwykle cichy tryb działania nocą. Klimatyzator posiada także pilot wyposażony w funkcję programatora tygodniowego, pozwalający na wykorzystanie czterech dowolnych ustawień na każdy z siedmiu dni tygodnia. Urządzenie posiada dodatkowo funkcję przepływu powietrza 3D. Umożliwia to sterowanie ruchem żaluzji zarówno pionowych, jak i poziomych, co pozwala na odpowiedni nawiew powietrza, zgodny z potrzebami i preferencjami użytkownika. Dbając o najbardziej innowacyjne standardy producent zadbał również o odpowiedni moduł oraz aplikację pozwalającą na sterowanie systemem klimatyzatora poprzez Wi-Fi.

ZADZWOŃ