SHORAI Premium – nowa odsłona modelu w wersji dla wymagających

Klimatyzatory marki Toshiba cechuje niezawodna wydajność działania oraz wysoka efektywność energetyczna. Nowy model SHORAI Premium R32 to propozycja klimatyzatora mieszkaniowego posiadającego wyjątkowy design oraz szeroki zakres innowacyjnych funkcji. Bez wątpienia spełni oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników.

Nowy model SHORAI Premium

SHORAI Premium R32 jest klimatyzatorem dedykowanym w głównej mierze wnętrzom mieszkaniowym. Wyróżnia się bardzo ciekawym designem, którego charakterystyczną cechą jest niezwykle smukła budowa. Pozwala to na elastyczne dopasowanie urządzenia do niemal każdej aranżacji mieszkania czy domu. Dzięki bogatej wersji wyposażenia, m.in. dostępności 6 trybów wydajnościowych, pozwala na optymalny wybór, odpowiadający indywidualnym potrzebom użytkowników.

Jeszcze bardziej wydajny i efektywny energetycznie

Klimatyzator SHORAI Premium R32 pozwala na odpowiednie dostosowanie mocy grzewczej oraz chłodniczej do aktualnego zapotrzebowania użytkownika. Jest to możliwe dzięki wyposażeniu urządzenia w rotacyjną sprężarkę inwerterową marki Toshiba. To właśnie wykorzystanie innowacyjnej technologii inwerterowej decyduje o tym, iż model ten jest niezwykle energooszczędny.

Nowy model cechuje się również wysokimi wskaźnikami wydajności zarówno dla chłodzenia, jak i dla ogrzewania, przy jednocześnie bardzo niskim zużyciu energii elektrycznej. Jeśli chodzi o wydajność chłodzenia, wynosi ona od 2,5kW do 7,0kW. Z kolei wydajność ogrzewania zamyka się w przedziale od 3,2kW do 8,0kW. Klimatyzatory SHORAI Premium zostały przyporządkowane do klasy energetycznej A++/A+++. Co istotne, cechują się niezawodnością działania w przedziale temperatur od -15°C do nawet +46°C. Warto również wspomnieć tutaj o efektywności energetycznej modelu. Współczynniki SEER oraz SCOP są miarą rocznego zużycia energii oraz efektywności podczas codziennej eksploatacji urządzenia. Dla modelu SHORAI Premium zawierają się one w przedziale 6,25 – 7,30 (SEER) oraz 4,07 – 4,6 (SCOP).

Gwarancja czystego powietrza

Klimatyzatory Toshiba stanowią gwarancję niezwykle czystego powietrza. Zawdzięczają to zastosowaniu w urządzeniach wysokiej jakości filtrów. Również w przypadku modelu SHORAI Premium R32 zadbano o montaż filtra plazmowego z dodatkową funkcją jonizatora powietrza w jednostce wewnętrznej klimatyzatora. W ten sposób klimatyzator oczyszcza powietrze z wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń, takich jak zawieszone pyły i drobnoustroje (w tym bakterie i wirusy), roztocza, pyłki kwiatów, które niejednokrotnie mogą przyczyniać się do równego rodzaju reakcji alergicznych. Co więcej, system posiada wbudowaną funkcję eliminacji przykrych zapachów. Do najwyższej jakości czystego powietrza przyczynia się także zastosowany tryb samooczyszczania jednostki wewnętrznej. Niweluje on w ten sposób ryzyko powstania pleśni wewnątrz klimatyzatora.

Komfort użytkowania

Klimatyzator SHORAI Premium R2 posiada wbudowaną funkcję Comfort Sleep, która pozwala na niezwykły komfort snu. Dzieje się tak za sprawą nie tylko idealnego dopasowania temperatury do potrzeb użytkownika, ale  przede wszystkim dzięki niewiarygodnie cichej pracy urządzenia, wynoszącej tylko 20dB. Klimatyzator daje także możliwość zaprogramowania trybu tygodniowego na pilocie, który oferuje cztery dowolne ustawienia na każdy z poszczególnych dni tygodnia. Dodatkowo system można kontrolować za pomocą połączenia Wi-Fi. Kolejną zaletą nowego modelu SHORAI Premium jest nawiew 3D, pozwalający na optymalne ustawienie nadmuchu powietrza. Producent oferuje również opcję pozwalającą na stałe utrzymanie temperatury na stałym poziomie +8°C.

ZADZWOŃ