Zalety japońskiej precyzji Toshiby

Toshiba – jedna z marek produkujących wysokiej klasy systemy klimatyzacyjne, cenione w Polsce i na świecie. Poznaj zalety klimatyzatorów tej marki.

Niskie koszty eksploatacyjne i niezawodność

Klimatyzatory Toshiba znane są ze swej energooszczędności. Zawdzięczają ją swojej budowie – dwurotacyjna sprężarka połączona z hybrydowym inwerterem DC sprawiają, że klimatyzatory Toshiba pobierają niewielką ilość energii elektrycznej potrzebnej do działania urządzenia. To rozwiązanie technologiczne sprawia, że klimatyzatory są energooszczędne niezależnie od panujących warunków na zewnątrz. O wydajności energetycznej klimatyzatorów tej marki niech świadczy fakt, że oznaczono je klasą energetyczną od A+ do A+++.

Klimatyzatory DAISEIKAI 9 dodatkowo zostały wyposażone w funkcję anty-frost, która, w trakcie dłuższej nieobecności użytkowników, umożliwia podtrzymywanie temperatury wewnątrz pomieszczeń na poziomie + 8oC. Sprzyja to dużej oszczędności energii oraz zabezpiecza obiekt przed zamarznięciem.

Klimatyzatory Toshiba to także niezawodność – pracują efektywnie w bardzo szerokim zakresie temperatur. Gwarantują skuteczną pracę w temperaturach od -15 do + 46oC. W efekcie mogą być z powodzeniem wykorzystywane zarówno do chłodzenia, jak i ogrzewania pomieszczeń.

Komfort użytkowania

Odpowiednie warunki temperaturowe w pomieszczeniu to jedno. Z drugiej strony klienci szukają urządzeń, które będą łatwe w obsłudze i zagwarantują odpowiedni komfort użytkowania. Toshiba wychodzi naprzeciw tym oczekiwaniom oferując klimatyzatory łatwe w obsłudze i zapewniające wszystkie niezbędne funkcje, które znacznie podnoszą komfort użytkowania sprzętu.

Jednym z nich jest sterowanie urządzeniami za pomocą pilota radiowego lub Wi-Fi. To ostatnie rozwiązanie pozwala na zdalną zmianę ustawień z każdego miejsca na świecie, gdzie tylko jest dostęp do internetu.

Wygodną funkcją jest możliwość tygodniowego programowania pracy urządzeń. W ten sposób ustawia się pracę klimatyzacji pod tryb funkcjonowania mieszkańców. Każdy dzień tygodnia możno opisać funkcją 4 dowolnych ustawień.

Przydatnym rozwiązaniem jest funkcja Hi-Power, która pozwala na zwiększenie wydajności pracy klimatyzacji w celu błyskawicznego wychłodzenia lub ogrzania powietrza we wnętrzu. Klienci cenią sobie także cichą pracę urządzeń marki Toshiba – dodatkowo klimatyzatory ścienne wyposażono w funkcję Comfort Sleep, która pozwala na dwustopniową redukcję głośności pracy urządzenia w nocy, co gwarantuje odpowiednie warunki do komfortowego snu.

Czyste powietrze i ekologia

Toshiba znana jest z nacisku, jaki kładzie na ekologiczne rozwiązania. Dlatego właśnie, jako jedna z pierwszych firm wprowadziła do swoich urządzeń klimatyzacyjnych czynnik chłodniczy R32 będący bardziej ekologiczną alternatywą dla dotychczas stosowanego czynnika R410A.

Urządzenia tej marki zaprojektowano tak, aby gwarantowały emisję wysokiej jakości czystego powietrza. Jest to o tyle ważne, że smog panujący na zewnątrz budynków zarówno w miastach, jak i na wsiach, przenika swobodnie do wnętrz domów i mieszkań powodując, że nawet tam oddychamy niezdrowym, skażonym powietrzem. Toshiba proponuje urządzenia, które dzięki systemowi skutecznych filtrów i ozonowaniu wyłapują i neutralizują zarówno bakterie, wirusy, czy grzyby, oraz kurz, roztocza, pyłki i inne alergeny. Likwidują także zapachy i dym papierosowy. Są także skuteczne w absorpcji zawieszonych w powietrzu pyłów.

Klimatyzatory Toshiba to urządzenia, które zaprojektowano w taki sposób, aby ograniczały namnażanie się drobnoustrojów, w tym grzybów, w systemie. Zastosowanie samoczyszczącego się wymiennika powoduje, że emitowane powietrze zawsze jest czyste i przyjazne dla użytkowników.

Świetny design

Klimatyzatory ścienne Toshiba to gwarancja doskonałego wzornictwa. Urządzenia zostały tak zaprojektowane, aby komponowały się zarówno z nowoczesnym, jak i klasycznym wnętrzem. W efekcie nie szpecą, a wprost przeciwnie – dodają przestrzeni ekskluzywnego charakteru. W klimatyzatorach DAISEIKAI 9 wprowadzono także dodatkowo dyskretne w swoim wyrazie, ściemniające się światła, które zmieniają swój kolor w zależności od wybranego trybu działania urządzenia – tj. grzania lub chłodzenia.

ZADZWOŃ