Zalety klimatyzatorów TOSHIBA

Klimatyzatory TOSHIBA cechuje wysoki poziom zaawansowania technologii. Urządzenia te są energooszczędne, zapewniając jednocześnie wysoką wydajność działania. Zostały bogato wyposażone w innowacyjne funkcje, zapewniające wyjątkowy komfort użytkowania. Gwarantują także najlepszą jakość powietrza.

Szeroki zakres zastosowań

W ofercie klimatyzatorów marki Toshiba znajdziemy wiele propozycji klimatyzatorów ściennych. Wśród nich znajdują się urządzenia, które doskonale sprawdzą się nie tylko w obiektach mieszkalnych, ale także tych biurowych. Producent oferuje w tym zakresie dwa rodzaje systemów: split oraz multi-split. Klimatyzacja typu split  wyposażona została w jeden klimatyzator wewnętrzny oraz agregat zewnętrzny. Z kolei urządzenia typu multi-split posiadają kilka klimatyzatorów wewnętrznych i agregat zewnętrzny. W ten sposób możliwe jest optymalne dopasowanie klimatyzatora do każdego wnętrza.

Zachowanie odpowiedniej cyrkulacji powietrza w danym pomieszczeniu w dużym stopniu zależy właśnie od liczby jednostek wewnętrznych. Z tego względu Toshiba proponuje elastyczne rozwiązania w zakresie klimatyzatorów ściennych, oferując klimatyzatory posiadające od 1 do 5 jednostek wewnętrznych. Klimatyzatory tego typu z reguły montowane są w salonach bądź jadalniach oraz w sypialniach. Z uwagi na zapewnienie najwyższego komfortu użytkowania Toshiba oferuje urządzenia posiadające bardzo niską moc akustyczną wynoszącą nawet 18dB, w przypadku serii MIRAI. Bardziej zaawansowane modele, jak np. seria DAISEIKAI 9, posiada funkcję regulacji mocy akustycznej nocą, dzięki czemu użytkownik posiada pełen komfort snu zapewniony niezwykle cichą pracą klimatyzatora.

Wysoka energooszczędność w parze z wyjątkową wydajnością

Klimatyzatory oferowane przez firmę Toshibaurządzeniami wysoce energooszczędnymi. Potwierdza to klasa energetyczna od A+ nawet do A+++. Co więcej, o niskim zużyciu energii elektrycznej świadczą sezonowe współczynniki wydajności dla chłodzenia (SEER) oraz dla grzania (SCOP), które bez wątpienia należą do najwyższych jeśli chodzi o tego typu urządzenia.

Seria MIRAI posiadająca klasę energetyczną A+ cechuje się współczynnikiem SEER w przedziale od 5,6 do 6,2 oraz współczynnikiem SCOP przedziale od 4,0 do 4,2. Wysoką efektywność pracy oraz energooszczędność zapewnia w tym przypadku zastosowanie technologii hybrydowego inwertera DC zintegrowanego z rotacyjną sprężarką Toshiba. Z kolei model DAISEIKAI 9 to jedna z najbardziej zaawansowanych propozycji Toshiba. Wyjątkowo niski stopień poboru energii zawdzięcza wbudowanej dwurotacyjnej sprężarce. Dla czynności chłodzenia serii DAISEIKAI 9 współczynnik SEER wynosi aż 10,5, z kolei dla czynności grzania współczynnik SCOP wynosi 5,2.

Bez względu na model, ścienne klimatyzatory Toshiba skutecznie działają w przedziale temperatur od  -15oC do +46oC. Urządzenia zostały także wyposażone w tryb samooczyszczania, dzięki czemu wilgoć w klimatyzatorach wewnętrznych zredukowana jest do minimum. Zapobiega to w znacznym stopniu powstawaniu pleśni, co w ostatecznym rozrachunku daje gwarancję wysokiej jakości powietrza oraz  długotrwałej wydajności.

Niewiarygodny komfort użytkowania

Producent klimatyzatorów Toshiba wychodzi naprzeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających użytkowników, wyposażając swoje urządzenia szereg zaawansowanych technologicznie funkcji. Doskonałym przykładem tego jest seria DAISEIKAI 9, która oprócz typowych dla tej marki opcji, takich jak funkcja Hi Power czy ECO, posiada funkcję kontroli przepływu powietrza 3D oraz funkcję anty-frost. DAISEIKAI 9 posiada także odpowiedni sterownik umożliwiający zaprogramowanie pracy klimatyzatora na cały tydzień, umożliwiający wprowadzenie 4 dowolnych ustawień.

Gwarancja wysokiej klasy czystego powietrza

Najwyższą jakość powietrza klimatyzatorów Toshiba zapewnia zastosowanie w nich specjalnych filtrów. Pozwalają one nie tylko na idealne dopasowanie temperatury powietrza do wymagań użytkownika, ale także na całkowite oczyszczenie powietrza z drobnoustrojów, kurzu, pyłów oraz nieprzyjemnych zapachów. Na szczególną uwagę zasługuje unikalny system filtracji powietrza wykorzystujący jonizator plazmowy, który doskonale absorbuje różnego rodzaju dymy oraz inne niepożądane zapachy.

 

ZADZWOŃ