Klimatyzacja do biura

Klimatyzacja w biurze

Klimatyzacja w biurze to gwarancja większej wydajności pracowników w okresie wysokich temperatur panujących na zewnątrz obiektu. Komfort pracy w sprzyjających warunkach przekłada się bezpośrednio na jakość i tempo wykonywanej pracy oraz koncentrację.

Instalacja klimatyzacji w biurze

Instalacja systemu klimatyzacji w biurach uzależniona jest od liczby pomieszczeń, w których funkcjonować będą jednostki wewnętrzne, kształtu i rozmiaru tych pomieszczeń. W niewielkich obiektach, zawierających jedno biuro, montuje się klimatyzację typu split, gdzie 1 jednostka wewnętrzna połączona jest z 1 agregatem zewnętrznym. W większych biurach zazwyczaj instaluje się klimatyzację typu multi-split, gdzie do jednego agregatu podłączonych jest kilka jednostek (w przypadku Toshiba do 5 klimatyzatorów).

Klimatyzacja do biura

Klimatyzacja do biura to, poza komfortem termicznym dla pracowników, również gwarancja czystego powietrza. W dobie powszechnego smogu ma to niebagatelne znaczenie dla zdrowia i wydajności pracowników, klientów i kontrahentów odwiedzających biuro. Systemy klimatyzacji Toshiba gwarantują wysoką jakość emitowanego powietrza, dzięki efektywnie działającym filtrom, które poza usuwaniem drobnoustrojów neutralizacją także kurz i wszelkiego rodzaju pyły zawieszone w powietrzu.

klimatyzacja do biura
systemy klimatyzacji do biura

Klimatyzatory Toshiba do biura

Klimatyzacja marki Toshiba jest niezwykle prosta, wręcz intuicyjna w obsłudze, co sprzyja bezproblemowemu ustawianiu odpowiedniej temperatury w pomieszczeniach. Co więcej, każdy z klimatyzatorów funkcjonujących w ramach systemu może być obsługiwany indywidualnie, dzięki czemu w poszczególnych pomieszczeniach można ustawić inny zakres temperatury. Zaletą urządzeń tej marki jest także konstrukcja, która pozwala na szybką zmianę filtrów.

Zastosowanie w rozwiązaniach klimatyzacyjnych Toshiba rotacyjnych sprężarek inwerterowych sprzyja wysokiej energooszczędności urządzeń. Potwierdzają to współczynniki wydajności SEER (w zakresie chłodzenia) i SCOP (w zakresie ogrzewania), które należą do jednych z najlepszych w swojej klasie klimatyzatorów. W efekcie wysoka sprawność energetyczna bezpośrednio przekłada się na niższe koszty związane ze zużyciem energii elektrycznej.

Instalacja klimatyzacji w biurze – dowiedz się więcej

Jednostki wewnętrzne Toshiba

Toshiba proponuje szeroki wybór jednostek wewnętrznych. Najpopularniejsze są klimatyzatory ścienne, które instaluje się w najbardziej optymalnym miejscu biura w celu właściwej cyrkulacji powietrza. Jednak z powodzeniem w takich miejscach sprawdzą się także klimatyzatory kasetonowe, które emitują powietrze w 4 kierunkach, dzięki czemu jest ono rozprowadzane po pomieszczeniu równomiernie.

W obiektach biurowych sprawdzają się także klimatyzatory kanałowe, które mogą schładzać inne pomieszczenia za pomocą powietrza dystrybuowanego kanałami – na przykład serwerownie czy magazyny.

W pomieszczeniach biurowych, szczególnie tych stosunkowo wąskich i wydłużonych, zaleca się stosowanie klimatyzacji podsufitowej, która doskonale radzi sobie z równomiernym schłodzeniem i ogrzaniem powietrza w całym wnętrzu.

klimatyzator toshiba daiseikai

Montaż klimatyzacji w biurze

Nasza firma świadczy usługi montażu klimatyzacji w biurach. Udostępniamy również możliwość leasingu klimatyzacji Toshiba.

Zachęcamy do kontaktu. Nasi pracownicy podpowiedzą funkcjonalne rozwiązania, dzięki którym koszty eksploatacyjne systemu klimatyzacji nie będą obciążać finansów firmy i jednocześnie zapewnią pracownikom, klientom i kontrahentom pełen komfort pracy i przebywania w pomieszczeniach o przyjemnej temperaturze otoczenia.

Jaka klimatyzacja do biura będzie najlepszym wyborem?

ZADZWOŃ