Klimatyzacja Multisplit Toshiba

Ze względu na szczyt sezonu, prosimy o kontakt:

Przepraszamy za niedogodność i jednocześnie zapraszamy do naszego biura.

System Multi-split Toshiba

System multi-split budowany przy pomocy urządzeń Toshiba może obsłużyć od 2 do 5 pomieszczeń przy jednoczesnym zachowaniu pełnej wydajności poszczególnych elementów. Jedna jednostka zewnętrzna może pracować nawet z 5 jednostkami wewnętrznymi. System taki pokrywa zazwyczaj zapotrzebowanie na klimatyzowane powietrze w mieszkaniu, domu czy niewielkim biurze.

Toshiba, w ramach systemów multi-split, oferuje szeroki wybór różnorodnych jednostek wewnętrznych, które można dostosować do oczekiwań użytkowników oraz możliwości lokalowych obiektu. Tu klienci mają do wyboru:

  • jednostki naścienne (klimatyzatory MIRAI R32/R410, SHORAI R32, DAISEIKAI 9);
  • jednostki kanałowe R32;
  • jednostki kasetowe 600×600 R32;
  • konsole BI-FLOW.

Poszczególne elementy można ze sobą dowolnie łączyć dostosowując budowę i możliwości systemu do potrzeb użytkowników i możliwości technicznych lokalu.

Producent daje możliwość zastosowania zróżnicowanej gamy jednostek zewnętrznych, których moc uzależniona jest od liczby i wielkości zastosowanych jednostek wewnętrznych. W ofercie znajduje się 7 agregatów wykorzystujących czynnik chłodniczy R32 i 6 modeli z czynnikiem chłodniczym R410A.

Toshiba Multisplit

Wygoda użytkowania i komfort temperaturowy

Zastosowanie systemu multi-split to oszczędność miejsca oraz komfort użytkowania. Każdy układ zawiera sterowniki bezprzewodowe, którymi w łatwy sposób ustawia się oczekiwane parametry pracy systemu. W opcji dostępne są także sterowniki z programatorem tygodniowym lub sterowniki naścienne wykorzystywane w przypadku jednostek kasetonowych i kanałowych.

Układy multi-split, składające się z urządzeń Toshiba, zapewniają efektywną pracę w szerokim zakresie temperatur – od -20oC w trybie grzania do + 46oC w trybie chłodzenia. System może obejmować do 80m instalacji freonowej.

System Multi-split Toshiba – dowiedz się więcej