Klimatyzacja obiektowa

Klimatyzacja obiektowa

Toshiba posiada w swojej ofercie klimatyzatory do małych obiektów komercyjnych. Wśród nich należy wyróżnić sklepy, gastronomię, niewielkie placówki bankowe, hotele czy inne zakłady usługowe.

Klimatyzacja do sklepu

Klimatyzacja do sklepu to rozwiązanie, które powinno zapewnić odpowiednie warunki klimatyczne zaraz po wejściu klienta do placówki. Dla tych obiektów ważne jest także spełnianie norm związanych z wpływem na środowisko naturalne oraz koszty eksploatacyjne klimatyzacji.

Oprócz niezbędnego latem chłodzenia, placówki handlowe poszukują także sprawdzonych rozwiązań pozwalających na ogrzewanie i wentylację, które zaspokaja klimatyzacja obiektowa.

W sklepach największym zainteresowaniem cieszą się klimatyzatory podstropowe i kanałowe. Taki montaż urządzeń pozwala na ich ukrycie i maksymalizację powierzchni użytkowej sklepu.

klimatyzacja na dachu

Klimatyzacja do sklepu – jakie urządzenie wybrać?

klimatyzacja w pracy

Klimatyzacja w banku

Klimatyzacja w banku to komfort dla klientów i pracowników. Właściwa temperatura powoduje większą wydajność i koncentrację pracowników, a klientom kojarzy się z profesjonalizmem i dbałością. Toshiba dla takich jednostek proponuje klimatyzację podsufitową i kanałową. Można ją ukryć w konstrukcji podwieszanego sufitu, co podnosi znacznie estetykę wnętrza.

Czterostronny nadmuch powietrza emitowany przez czterodrogowe kasety, możliwość chłodzenia i grzania w zależności od potrzeb, łatwe sterowanie systemem za pomocą intuicyjnego panelu kontrolnego oraz korzystanie ze sprawdzonych urządzeń bezpiecznych dla środowiska to propozycja gwarantująca skuteczne działanie, komfort i prestiż dla placówki.

Jaki system klimatyzacji sprawdzi się w banku?

Klimatyzacja dla hoteli i gastronomii

Zapewnienie odpowiednich warunków klimatycznych to klucz do sukcesu zarówno dla placówek gastronomicznych, jak i obiektów hotelowych. Sprzyjająca wypoczynkowi i relaksowi temperatura otoczenia jest wymogiem koniecznym dla gości odwiedzających obiekt. Tu szczególnie istotne jest elastyczne podejście do utrzymania odpowiedniej temperatury – stąd ważne jest zastosowanie odpowiednich urządzeń, które będą dostosowywać się do warunków panujących we wnętrzu, zapewniając chłodzenie, ogrzewanie czy wentylację.

Oferujemy szeroki wybór klimatyzatorów Toshiba, które doskonale sprawdzą się w niewielkich obiektach komercyjnych.

Kompleksowe usługi z zakresu klimatyzacji

Wszystkim klientom oferujemy kompleksowe usługi z zakresu klimatyzacji. Możesz powierzyć nam zarówno montaż klimatyzacji obiektowej, jak i konserwacji, serwis czy naprawę urządzeń. Jesteśmy otwarci także na rozwiązania polegające na leasingu klimatyzacji. Jesteś zainteresowany? Zadzwoń lub umów się na wstępną wycenę prac.

klimatyzacja dla hotelu

Klimatyzacja obiektowa – dowiedz się więcej

ZADZWOŃ