Klimatyzatory ścienne Toshiba

reklama ()

Klimatyzator Toshiba DAISEIKAI 10

fala2

Funkcja jonizacji powietrza

fala

Funkcja jonizacji powietrza

fale dwie

DAISEIKAI 9 to połączenie wysokiej technologii i doskonałego designu. Klimatyzator zapewnia wyższe standardy sprawności i komfortu oraz oferuje niezwykle czyste powietrze dzięki zastosowaniu unikalnego systemu filtracji. Znajduje zastosowanie zarówno w systemach split, jak i multi-split.

klimatyzator daiseikai toshiba clima polska
infografika daiseikai

Jako specjaliści z długoletnim stażem w branży klimatyzacyjnej i wentylacyjnej, doskonale wiemy, czego oczekują nasi klienci. Chcemy zaoferować im systemy, które charakteryzują się najwyższą wydajnością energetyczną, bezpieczeństwem użytkowania oraz bogactwem funkcjonalności.

Daiseikai 10 spełnia wszystkie te wymogi. Najnowsza jednostka od producenta Toshiba zachwyca unikatowym designem i doskonałymi parametrami technicznymi, co czyni ją świetnym wyborem zarówno do nieruchomości prywatnych, jak i obiektów biurowych.

Chcesz poprawić komfort termiczny w swoim domu? My Ci w tym pomożemy! Jesteśmy nie tylko dystrybutorem urządzeń Toshiba, ale także certyfikowanym instalatorem. Oferujemy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny sprzętu oraz pomoc na każdym etapie procesu zakupowego.

aranzacja salon klimatyzator daiseikai wood toshiba clima polska

Innowacyjny model klimatyzatora Toshiba — czym Cię zaskoczy?

Najnowsze klimatyzatory Daiseikai 10 zachwycają niesamowitym ECOdesinem, który wpisuje się w założenia stylu minimalistycznego. Urządzenie zostało wykonane z plastiku, pochodzącego z recyklingu, oraz naturalnego drewna z widocznym usłojeniem. Minimalistyczne lamele prezentują się niezwykle efektownie, tworząc wrażenie naściennej dekoracji.

Na szczególną uwagę zasługuje unikatowy odcień, który — zważywszy na naturalne pochodzenie surowca — może się nieco różnić w zależności od modelu. To sprawia, że każdy klimatyzator Toshiba może być traktowany jak małe dzieło sztuki użytkowej.

klimatyzator daiseikai toshiba clima polska

Klimatyzatory w duchu ECO — Daiseikai 10

Producent Toshiba już od dawna stosuje ekologiczne czynniki chłodnicze R32, które odznaczają się niskim potencjałem tworzenia efektu cieplarnianego, dzięki czemu są bezpieczne dla środowiska naturalnego. W porównaniu do popularnych niegdyś R410A nie powodują podrażnienia dróg oddechowych podczas długotrwałego wdychania. To doskonałe rozwiązanie dla alergików oraz osób, które są szczególnie wrażliwe na działanie klimatyzacji.

Jesteśmy certyfikowanymi instalatorami systemów klimatyzacji od producenta Toshiba.

Jeżeli chciałbyś skorzystać z naszych usług lub masz pytania dotyczące wybranego modelu, z przyjemnością udzielimy odpowiedzi!

Zadzwoń do nas albo napisz, a my skontaktujemy się jak najszybciej!

Innowacje w Twoim domu — postaw na efektywne chłodzenie!

Klimatyzatory Daiseikai 10 cechują się doskonałymi parametrami technicznymi, które spełnią oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Urządzenie posiada klasę energetyczną A+++ oraz doskonałe współczynniki sprawności sezonowej — SEER do 10,7 i SCOP do 5,3.

Co to oznacza w praktyce? W porównaniu do tanich i mało wydajnych klimatyzatorów urządzenia Daiseikai 10 zużywają prawie dwa razy mniej energii elektrycznej, co może przyczynić się do zwiększenia oszczędności — dotyczy to w szczególności klientów biznesowych, którzy eksploatują systemy ze szczególną intensywnością.


Na uwagę zasługuje także technologia inwerterowa, która gwarantuje utrzymanie największego temperaturowego zakresu pracy.

aranzacja klimatyzator daiseikai bialy toshiba clima polska
aranzacja sypilania klimatyzator daiseikai wood toshiba clima polska

Ciche, dyskretne i wielofunkcyjne — klimatyzatory Daiseikai 10

Jedną z największych zalet nowej generacji klimatyzatorów od producenta Toshiba jest wyjątkowo cicha praca. Urządzenie może być zainstalowane zarówno w gabinecie, jak i sypialni czy dziecięcym pokoju. Poziom generowanego hałasu nie przekracza 19 decybeli, dzięki czemu klimatyzator może być włączony nawet w nocy. Jeżeli zechcesz go wyłączyć, możesz to zrobić z poziomu urządzenia mobilnego. Producent udostępnił specjalną aplikację mobilną, dostępną na systemy operacyjne Android iOS, która nie tylko ułatwia kontrolę nad urządzeniem, ale także pozwala obserwować zużycie energii. To jednak nie wszystko! Toshiba Home AC Control ma także inne funkcje, o których zaraz Ci powiemy!

Daiseikai 10 — inteligentne oszczędności

Toshiba od wielu lat tworzy produkty, które nie obciążają środowiska naturalnego. Ekologiczne myślenie przejawia się poprzez wdrożenie funkcji Smart Sensing, która umożliwia wybór pośredniego bądź bezpośredniego przepływu powietrza.

Klimatyzator automatycznie wykrywa aktywność w pomieszczeniu i po zaobserwowaniu ruchu aktywuje tryb Hi-power Cooling. Inteligentne chłodzenie jest możliwe dzięki wbudowanemu sensorowi aktywności, który skanuje przestrzeń, a następnie kieruje strumień powietrza na źródło ciepła bądź chłodu. Odczyty są przekazywane do aplikacji mobilnej w postaci graficznej, dzięki czemu użytkownik ma pełną kontrolę nad sposobem chłodzenia pomieszczenia.

aranzacja salon klimatyzator daiseikai wood toshiba clima polska()
klimatyzator daiseikai toshiba clima polska

Bezobsługowe klimatyzatory Toshiba — wybór na lata

To jednak nie wszystkie funkcjonalności, które oferują nowe klimatyzatory od Toshiba! Producent udostępnił także funkcję odszraniania oraz tzw. trybu kominka. Na czym to dokładnie polega?

Użytkownicy mają do wyboru 3 warianty odszraniania:

 •       Na żądanie — wystarczy nacisnąć przycisk, aby usunąć lód, który osadził się na jednostce zewnętrznej.
 •       Silne — niezwykle przydatna funkcja, która sprawdzi się w okresach bardzo niskich temperatur, zapewniając ochronę jednostki zewnętrznej przed mrozem i uszkodzeniami mechanicznymi.
 •       Inteligentne — automatyczne usuwanie lodu, które pozwala zachować funkcjonalność jednostki, zapewniając użytkownikom wymagany komfort cieplny w pomieszczeniach.

Oprócz tego Toshiba oferuje HADA Care, czyli funkcję, która odpowiada za właściwą dystrybucję powietrza i równomierny rozkład temperatury. W okresach zimowych użytkownicy mogą wykorzystać tryb kominka – urządzenie zachowuje wówczas niską prędkość wentylatora przy wyłączonej sprężarce, wspomagając dodatkowe źródła ciepła.

Toshiba DAISEIKAI 10 — filtry w systemach klimatyzacji

Podobnie jak większość klimatyzatorów od Toshiba także Daiseikai 10 został wyposażony w dodatkowe filtry, które zapewniają korzystny mikroklimat w pomieszczeniach. Dzięki jonizatorowi plazmowemu możesz zapomnieć o wszelkich nieprzyjemnych zapachach. Filtr Ultra Pure pozwala natomiast wychwycić nawet 94% cząsteczek stałych z powietrza. Na uwagę zasługuje także konstrukcja lameli, która zapobiega przywieraniu zanieczyszczeń oraz namnażaniu się drobnoustrojów.

klimatyzator daiseikai toshiba clima polska

Jesteś zainteresowany montażem klimatyzatora?

Chciałbyś wiedzieć więcej na temat późniejszego serwisowania? Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania!

Skontaktuj się z nami, a my przedstawimy Ci korzystne warunki współpracy!

Klimatyzator HAORI Toshiba

Klimatyzator HAORI Toshiba – wyjątkowy design i komfort uzupełnione o najnowsze rozwiązania technologiczne zapewniające wydajność, niezawodność i wysoką energooszczędność.

klimatyzator haori ekologiczny czynnik r
infografika ikony toshiba haori

Nowy wymiar elegancji i wzornictwa

HAORI to klimatyzator, który zapewnia unikalny design. Jednostka posiada zewnętrzny panel pokryty tkaniną, co sprawia, że dostępna jest w wielu odsłonach kolorystycznych, które można dowolnie wymieniać. Teraz z HAORI masz szansę spersonalizować swój klimatyzator i dostosować do swoich oczekiwań w zakresie kolorystyki. Klimatyzator dostępny jest w 67 odsłonach zgrupowanych w kolekcjach kolorystycznych, które odpowiedzą na twoje potrzeby w zakresie wzornictwa i koloru. Co więcej, możesz stworzyć swój własny projekt pokrowca, który stworzysz korzystając z szablonu.

Możesz używać dowolnej liczby pokrowców na panel zewnętrzny — materiał można samodzielnie ściągać i zakładać dzięki zastosowaniu rzepów. Tym samym panel jest łatwy w utrzymaniu czystości. Obłe kształty jednostki wewnętrznej także doskonale wpasowują się w każdą aranżację pomieszczenia.

pokrowce

Zaletą urządzenia jest nowy, luksusowy sterownik znajdujący się w zestawie. Dotykowe przyciski stylizowane na szkło, elektroniczny wyświetlacz oraz magnetyczny element pozwalający na szybkie i intuicyjne umieszczenie pilota na ściennym uchwycie gwarantują nie tylko piękny i nowoczesny wygląd, ale także komfortowe użytkowanie.

TOSHIBA HAORI STEROWNIK #

Gwarancja wyjątkowej czystości powietrza dla Twojego zdrowia

Klimatyzator wewnętrzny HAORI to harmonia pomiędzy stylem a jakością powietrza. Wydajny i skuteczny system filtrów odpowiedzialny jest za czyste powietrze w pomieszczeniu, które staje się wolne od wirusów, bakterii, alergenów czy cząsteczek smogu. Dzięki zastosowaniu systemu Toshiba ULTRA PURE urządzenie eliminuje do 95% cząsteczek PM 2,5. Zdrowe i świeże powietrze uzyskuje się także dzięki zastosowaniu wymiennika MAGIC COIL. Ponadto, w jednostce wewnętrznej HAORI zastosowano jonizator plazmowy odpowiedzialny za wytwarzanie ozonu, który działa wiruso- i bakteriobójczo. Zaletą jest także funkcja samooczyszczenia, zapewniająca stałą wydajną pracę systemu filtrującego powietrze.

Innowacyjne rozwiązania

HAORI to klimatyzator, który generuje niski pobór prądu — jest zatem urządzeniem energooszczędnym. Przypisano mu klasę energetyczną A+++ zarówno w trybie chłodzenia, jak i grzania. Innowacyjny kształt łopatek jednostki zewnętrznej sprawia, że jest on niezwykle cichy w działaniu.

tryby chlodzenia grzania
klimatyzacja haori grzanie chlodzenie
TOSHIBA HAORI STEROWANIE WIFI # nowe

Poczuj komfort użytkowania

Jednostkę wewnętrzną HAORI wyposażono w specjalną konstrukcję umożliwiającą kierunkowy nawiew, bez konieczności bezpośredniego wyrzutu powietrza na użytkowników. To eliminuje nieprzyjemne uczucie przeciągu. System gwarantuje również daleką dystrybucję klimatyzowanego powietrza, co sprzyja utrzymaniu równomiernych warunków termicznych w całym pomieszczeniu. Jednocześnie klimatyzator posiada tryb HADA CARE, który zapobiega wysuszaniu skóry.

Klimatyzator HAOR zapewnia niezwykle cichą pracę, która nie zaburza wypoczynku czy skupienia. Praca w trybie ULTRA CICHYM jest cichsza niż szept i generuje mniej niż 19dB(A).

 • Znaczenie dla użytkowników ma także wygodne sterowanie urządzeniem. Poza zastosowaniem nowoczesnego pilota/sterownika, klimatyzatorem HAORI można sterować także za pomocą modułu Wi-Fi. Specjalna aplikacja na urządzenia mobilne umożliwia zdalne ustawienie wymaganych parametrów oraz kontrolę zużycia energii dzięki zastosowaniu czytelnych wykresów. Co więcej, jednostką wewnętrzną można także sterować za pomocą głosu przy zastosowaniu Amazon Alexa czy Google Assistant. Dla jeszcze większego komfortu użytkownicy mogą zaprogramować indywidualnie dopasowane warunki klimatyczne, które następnie uruchamiane są za pomocą jednego przycisku.

Jednostka wewnętrzna

RAS-B10N4KVRG-E | RAS-B13N4KVRG-E | RAS-B16N4KVRG-E

Jednostka zewnętrzna

RAS-10J2AVSG-E1 | RAS-13J2AVSG-E1 | RAS-16J2AVSG-E1

haori brąż czy turkus ()
clima haori dla biznesu milo cie widziec
clima haori dla biznesu twoje logo
clima haori dla mam
clima haori dla architektow

Klimatyzator Toshiba HAORI – dowiedz się więcej

Klimatyzator SEIYA 2 Toshiba

Klimatyzator SEIYA 2 marki Toshiba — zasmakuj w komforcie i ciszy. Z SEIYA 2 optymalne warunki termiczne sprawią Ci przyjemność połączoną z oszczędnością energii przez cały rok.

RAS NewSEYIA B EKVG E Fclosed ()

Klimatyzator SEIYA 2 – postaw na pełen komfort w domu i biurze

Jednostki wewnętrzne SEIYA 2 to unikalne klimatyzatory zapewniające nie tylko wydajne chłodzenie i ogrzewanie, ale również doskonałą ciszę podczas pracy i wypoczynku. Teraz komfortowa temperatura w pomieszczeniu nie będzie łączyć się z szumem klimatyzacji. SEIYA 2 z funkcją Quiet maksymalnie redukuje poziom dźwięku jednostki wewnętrznej, tak, że jest on prawie niesłyszalny. Jednocześnie funkcja Silent obniża znacząco hałas jednostki zewnętrznej, która staje się mniej uciążliwa dla Ciebie i sąsiadów.

Komfort termiczny o każdej porze roku, podczas dnia i nocy

Klimatyzatory SEIYA 2 doskonale sprawdzają się do ciągłej pracy. Nie zaburzają skupienia, wypoczynku i relaksu. Funkcja chłodzenia i grzania pozwala na całoroczne użytkowanie dla uzyskania stałej temperatury o każdej porze roku. Sprzyja temu wysoka wydajność i energooszczędność jednostki, której przypisano klasę energetyczną A++.

SEIYA 2 to klimatyzator niezawodny, który powstał z myślą o środowisku naturalnym oszczędności energii i Twojego komfortu termicznego.

seiya

Wysoka klasa czystości powietrza to wyższa jakość życia

Ciesz się z czystego i zdrowego powietrza, którym oddychasz. Dzięki filtrom Ultra-fresh zastosowanych w klimatyzatorze SEIYA 2 wyeliminujesz z pomieszczeń nie tylko wirusy, bakterie i alergeny, ale również cząsteczki pyłów zawieszonych, które tworzą smog. SEIYA 2 zapewnia eliminację do 85% cząsteczek PM2,5, które mają negatywny wpływ na życie człowieka, wywołując m.in. astmę czy alergie.

seyia ()

Ciesz się wygodnym i dostosowanym do swoich potrzeb sterowaniem

Steruj systemem klimatyzacji w sposób, który jest najbardziej wygodny dla Ciebie. Korzystaj z dedykowanego pilota, aplikacji na urządzenia mobilne (smartfon, tablet) czy inteligentnego sterowania głosem z pomocą asystenta Google Home lub Amazon Alexa. Dzięki dedykowanej aplikacji na bieżąco możesz także monitorować zużycie energii.

Poznaj inne funkcje klimatyzatora SEIYA 2

HI POWER — zastosuj pełną moc klimatyzatora dla błyskawicznego uzyskania oczekiwanej temperatury

ECO — obniż zużycie energii elektrycznej przy jednoczesnym wydłużeniu czasu uzyskania żądanej temperatury

FIX, SWING, FAN — wybierz najlepszy dla Ciebie sposób i moc nawiewu powietrza

8 st. C — to funkcja, która zapobiega nadmiernemu wychłodzeniu pomieszczenia. Możesz ją ustawić w zakresie temperatur 8-13 st.C

Komfortowy sen — funkcja ta odpowiedzialna jest za obniżenie temperatury i poziomu dźwięku klimatyzatora w trakcie Twojego snu

RAS NewSEYIA B EKVG E Ropened e

Jednostka wewnętrzna:

RAS-B05E2KVG-E | RAS-B07E2KVG-E | RAS-B10E2KVG-E | RAS-B13E2KVG-E | RAS-B16E2KVG-E | RAS-18E2KVG-E | RAS-24E2KVG-E

Jednostka zewnętrzna:

RAS-05E2AVG-E | RAS-07E2AVG-E | RAS-10E2AVG-E | RAS-13E2AVG-E | RAS-16E2AVG-E | RAS-18E2AVG-E | RAS-24E2AVG-E

Klimatyzator Toshiba SEIYA 2 – dowiedz się więcej

Klimatyzator Toshiba SHORAI EDGE WHITE R32

Nowość!

Klimatyzator Toshiba SHORAI Edge jest jednostką ścienną, która doskonale sprawdza się w obiektach mieszkalnych, biurach, salach  czy niewielkich lokalach lub sklepach. Gwarantuje najwyższą w swojej klasie urządzeń wydajność i energooszczędność przy zachowaniu doskonałych parametrów czystości powietrza. Odświeżony i minimalistyczny design pozwala umieścić klimatyzator w każdym wnętrzu niezależnie od wystroju.

klimatyzator toshiba shorai edge clima
infografika shorai edge

Poznaj nową odsłonę klimatyzatora Toshiba SHORAI Edge

Jednostkę ścienną wyposażono w nowy kształt obudowy charakteryzujący się krawędziowym wykończeniem oraz niewidocznymi nacięciami instalacyjnymi połączonymi z gładką powierzchnią boczną. Dodatkowym plusem jest matowe wykończenie obudowy, które niezwykle elegancko prezentuje się na ścianie.

Klimatyzator energooszczędny, cichy i wydajny

Nowy Toshiba SHORAI Edge posiada najlepsze w swojej klasie wyniki w zakresie współczynników efektywności energetycznej SCOP i SEER. Urządzenie pracuje niezwykle cicho, dzięki czemu nie zakłóca pracy i wypoczynku.

Niewątpliwą zaletą prezentowanego klimatyzatora wewnętrznego jest uniwersalność konfiguracji. W ofercie znajdują się urządzenia dostosowane do pracy zarówno w systemach pojedynczych (split), jak i multi-split.

tryby chlodzenia grzania
chlodzenie grzanie shorai edge clima

Komfortowy nawiew czystym powietrzem

Cechą nowego klimatyzatora SHORAI Edge jest emisja czystego i świeżego powietrza do wnętrz. Zaawansowane filtry Ultra Pure eliminują 99,9% wirusów i bakterii, a zaawansowana technologia budowy klimatyzatora sprawia, że redukuje on możliwość tworzenia się wewnątrz urządzenia pleśni i grzybów. Co ważne, prezentowana jednostka ścienna pochłania nieprzyjemne zapachy, związki lotne organiczne, a nawet dym tytoniowy. Filtracja realizowana przez system Ultra Pure wychwytuje również 94% cząsteczek smogu PM2,5, co pozwala użytkownikom korzystać z wolnej od smogu atmosfery.

Jednocześnie nowy SHORAI Edge zapewnia komfortowy, niebezpośredni nawiew, dzięki któremu użytkownicy nie odczuwają działania klimatyzacji jako przeciągu. Co więcej, dostępny w urządzeniu tryb „HADA” znacząco ogranicza wysuszanie skóry.

Jeszcze wygodniejsze sterowanie

Nowy SHORAI Edge wyposażony został przez Toshibę w nowe funkcje, które dotychczas zarezerwowane były jedynie dla klimatyzatorów klasy premium. Zawdzięcza to wykorzystaniu nowego sterownika IR, który pozwala na sterowanie z pozycji pilota w zakresie:

 •         programowania 4 ustawień na każdy dzień tygodnia,
 •         programowania tygodniowego,
 •         włączenia funkcji „HADA Care Flow”,
 •         wymuszenie odszraniania jednostki zewnętrznej,
 •         obniżenie hałasu wytwarzanego przez agregat zewnętrzny,
 •         włączenie funkcji podtrzymania temperatury 8ºC,
 •         rozprowadzenia ciepła typu „kominek”.

Nowy pilot wyposażono w podświetlany i duży wyświetlacz oraz luminescencyjne przyciski. Warto dodać, że zastosowany w nowym SHORAI Edge sterownik IR może być zaadaptowany jako sterownik przewodowy.

Prezentowana jednostka ścienna w opcji jest wyposażona w moduł Wi-Fi, dzięki któremu możliwe jest zdalne sterowanie system klimatyzacji. Korzystanie z aplikacji ułatwia zastosowanie różnych kolorów podporządkowanych różnym funkcjom oraz wielojęzyczne menu dostępne także w języku polskim.

pilot toshiba shorai edge

Klimatyzator Toshiba SHORAI EDGE – dowiedz się więcej

Klimatyzator SHORAI EDGE Black R32 Toshiba

Klimatyzator SHORAI EDGE Black Toshiba — połącz komfort termiczny z prawdziwymi oszczędnościami, dzięki klasie energetycznej A+++ w trybie chłodzenia i ogrzewania. A wszystko w eleganckiej matowej bieli i czerni dla podkreślenia klimatu w Twojej przestrzeni.

SHORAI EDGE Black Toshiba — klimatyzator dla Twojego zdrowia i dobrego samopoczucia

Zapewnij sobie i swoim najbliższym zdrowe i świeże powietrze bez alergenów, bakterii, wirusów i smogu. Dzięki filtrom Toshiba Ultra Pure usuniesz z powietrza w pomieszczeniu nawet najdrobniejsze i najbardziej niebezpieczne cząsteczki smogu PM 2. W ten stworzysz w swoim środowisku zdrową przestrzeń życiową.

Klimatyzator SHORAI EDGE Black zapewni także komfort użytkowania — poczuj komfortową temperaturę bez hałasu. Klimatyzatory SHORAI EDGE w nowej wersji wyposażono w funkcję Silent, która o połowę obniża poziom dźwięku emitowany przez jednostkę zewnętrzną i funkcje Quiet, która zapewnia doskonałe warunki do wypoczynku spania czy skupienia.

RAS NewSHORAIEdg B jpg () ()

Najnowsza odsłona klimatyzatora SHORAI EDGE — komfort w doskonałej cenie

Energooszczędność i niski poziom zużycia energii elektrycznej zapewnia innowacyjna technologia inwerterowa, która gwarantuje wzorową wydajność przy minimalnych rachunkach za prąd. Klimatyzatorom tej serii przypisano klasę energetyczną A+++ w opcji chłodzenia i ogrzewania. Wysoka niezawodność tych jednostek sprawia, że gwarantują wydajną pracę przez wiele lat.

Poznaj luksus sterowania w klimatyzatorze SHORAI EDGE Toshiba

Dostosuj sposób sterowania klimatyzatorem nowym SHORAI EDGE do swoich potrzeb. Korzystaj ze sterownika Luxury Black, który podkreśla nowoczesny charakter linii SHORAI EDGE. Możesz skorzystać również ze sterowania klimatyzatorem za pomocą aplikacji na urządzenia mobilne (smartfon, tablet), z poziomu którego będziesz mieć kontrolę nad pracą urządzenia z każdego miejsca na świecie z dostępem do internetu.

AC TOS INFOGRAPHICS SHORAI EDGE PL Strona ()

Klimatyzator SHORAI EDGE – wybierz funkcje dla swojego komfortu

Zadbaj o swoją skórę i skorzystaj z funkcji HADA CARE, która sprzyja ochronie skóry przed wysuszeniem. Urządzenie eliminuje problem dystrybucji powietrza bezpośrednio na człowieka. Dba również o równomierny rozkład temperatury w pomieszczeniu, który wspomaga inteligentny nawiew 3D zapewniający przepływ powietrza w 3 wymiarach.

Wykorzystaj klimatyzator SHORAI EDGE Black do ogrzewania i zastosuj funkcję Kominek, która pozwala na wzmożoną dystrybucję ciepła pochodzącego z innych źródeł. Do funkcji grzania przypisany jest także tryb nastawa 8 st. C. Sprawdza się ona do przeciw nadmiernemu wychłodzeniu pomieszczenia. Nastawa działa w zakresie 8 – 16 st. C. W przypadku ogrzewania istotna jest również funkcja wymuszonego odmrożenia agregatu. W ten sposób znacząco podnosi się wydajność działania w przypadku oblodzenia jednostki.

Jednostka wewnętrzna:

RAS-B07G3KVSGB-E | RAS-B10G3KVSGB-E | RAS-B13G3KVSGB-E | RAS-B16G3KVSGB-E | RAS-B18G3KVSGB-E

Jednostka zewnętrzna

RAS-07J2AVSG-E1 | RAS-10J2AVSG-E1 | RAS-13J2AVSG-E | RAS-16J2AVSG-E1 | RAS-18J2AVSG-E1

Klimatyzator SHORAI EDGE Black R32 – dowiedz się więcej

Klimatyzator Toshiba DAISEIKAI 9

fala2

Funkcja jonizacji powietrza

fala

Funkcja jonizacji powietrza

fale dwie

DAISEIKAI 9 to połączenie wysokiej technologii i doskonałego designu. Klimatyzator zapewnia wyższe standardy sprawności i komfortu oraz oferuje niezwykle czyste powietrze dzięki zastosowaniu unikalnego systemu filtracji. Znajduje zastosowanie zarówno w systemach split, jak i multi-split.

klimatyzator toshiba daiseikai 9
infografika daiseikai

Klimatyzator DAISEIKAI 9 dostępny jest na rynku w 3 wariantach:

 • RAS-10PKVPG-E/ RAS-10PAVPG-E
 • RAS-13PKVPG-E/ RAS-13PAVPG-E
 • RAS-16PKVPG-E/ RAS-16PAVPG-E

Energooszczędność i efektywność działania

Ten typ klimatyzatorów charakteryzuje się niezwykle wysoką sprawnością energetyczną zarówno w trybie chłodzenia, jak i grzania, co potwierdza przyznana mu klasa energetyczna A+++.

Dzięki zastosowaniu inwerterowej dwurotacyjnej sprężarki, gwarantuje bardzo niskie zużycie energii w każdych warunkach. Jednocześnie zapewnia skuteczną pracę w szerokim zakresie temperatur sięgających od -15°C do +46°C. Wydajność pracy wyznaczono na poziomie od 2,5kW do 4,5kW.

Efektywność pracy określono współczynnikami:

 • SEER w zakresie chłodzenia – 10,5,
 • SCOP w zakresie grzania – 5,20.
klimatyzator toshiba daiseikai
tryby chlodzenia grzania
jonizator powietrza

Czystość emitowanego powietrza

DAISEIKAI 9 to urządzenie wyposażone w unikalny system filtracji powietrza, który wykorzystuje jonizator plazmowy połączony z samoczyszczącym się wymiennikiem. Jonizator plazmowy może być zastosowany po wciśnięciu przycisku „Pure” na pilocie. To rozwiązanie technologiczne pozwala na absorbowanie dymu i zapachów z powietrza w pomieszczeniu. Poprzez redukcję wilgoci wewnątrz jednostki wewnętrznej obniża się ryzyko powstawania pleśni i podnosi wydajność pracy urządzenia.

Komfort użytkowania

DAISEIKAI 9 to klimatyzator stworzony dla użytkowników poszukujących rozwiązań funkcjonalnych, ale zarazem dających maksimum komfortu.

Klimatyzator wyposażono w funkcję kontroli przepływu powietrza 3D, dzięki czemu można sterować ruchem żaluzji pionowych i poziomych dla ustawienia optymalnego strumienia powietrza.

Ten typ klimatyzatorów posiada funkcję anty-frost, która umożliwia podtrzymanie temperatury wnętrza na poziomie +8°C w czasie, kiedy użytkownicy są nieobecni. Pozwala to z jednej strony na wysoką oszczędność zużycia prądu, z drugiej strony zabezpiecza obiekt przed zamarznięciem.

sterownik toshiba daiseikai
klimatyzator daiseikai toshiba

Urządzenie wyposażono także w szereg wygodnych funkcji, w tym:

 • funkcję Hi Power pozwalającą na zwiększenie wydajności pracy w celu szybkiego osiągnięcia zadanej temperatury,
 • funkcję Comfort Sleep pozwalającą na dwustopniową redukcję głośności pracy jednostki wewnętrznej w nocy,
 • funkcję ECO pozwalającą na ograniczenie maksymalnego poboru energii o 30% lub 50%,
 • możliwość przypisania własnych ustawień do jednego z przycisków na pilocie.

Jednocześnie klimatyzator wyposażono w sterownik umożliwiający programowanie tygodniowe pracy urządzenia w zakresie 4 dowolnych ustawień na każdy dzień tygodnia.

Efektowny design

Klimatyzatory z serii DAISEIKAI 9 gwarantują doskonałe wzornictwo, które sprawdza się w każdym rodzaju wnętrz. Urządzenie posiada dyskretnie ściemniające się światła wraz ze zmieniającym się kolorem uzależnionym od włączonego trybu działania (grzanie/ chłodzenie).

Klimatyzator Toshiba DAISEIKAI – dowiedz się więcej

ZADZWOŃ