Podwykonawstwo

Podwykonawstwo

Firma Clima Polska jest otwarta na współpracę z instalatorami urządzeń klimatyzacyjnych. Każdego partnera traktujemy indywidualnie – wszelkie ustalenia w zakresie świadczonych usług i korzyści ze współpracy z naszą firmą określamy zawsze wyłącznie tylko z Twoją firmą. Dzięki temu możesz zyskiwać nie tylko na bezpośredniej współpracy z nami, ale także na polecaniu „Clima Polska”.

Czego możesz oczekiwać w ramach współpracy z Clima Polska:

  • dostępu do kompleksowych rozwiązań klimatyzacyjnych Toshiba do domów, mieszkań, biur i innych małych obiektów komercyjnych;
  • dostawy urządzeń od 1 do 4 dni roboczych;
  • atrakcyjnych warunków finansowych dla wybranych klimatyzatorów;
  • doskonałej jakości wykonania  i atrakcyjnego wzornictwa;
  • gwarancji 3 lat na wszystkie urządzenia Toshiba.

Jesteśmy przekonani, że możemy zaproponować Twojej firmie instalatorskiej jeszcze lepsze warunki finansowe, niż te, które dotychczas posiadasz. Co więcej, zawsze możesz liczyć na pełne wsparcie techniczne i szybszą dostawę. Zawsze szybko odpowiadamy na zapytania ofertowe. Jesteśmy gotowi również na przygotowanie idealnej oferty dla Twoich klientów wyłącznie na podstawie opisu przypadku i rysunków.

instalacja klimatyzacji warszawa

Zachęcamy także do współpracy w zakresie instalacji urządzeń klimatyzacyjnych dla naszej firmy.

Współpraca z naszą firmą oparta jest na wzajemnych korzyściach. Skontaktuj się z nami i sprawdź warunki finansowe, jakie możemy Ci zaoferować. Dokładamy wszelkich starań, aby nasza oferta była atrakcyjna dla Twojej firmy montażowej.

Zainteresowała Cię nasza oferta lub masz pytania?

ZADZWOŃ