Serwis klimatyzacji

Serwis klimatyzacji

Każdy układ klimatyzacji wymaga systematycznego serwisu realizowanego co najmniej 2 razy do roku – raz w okresie wiosennym, który poprzedza najbardziej intensywne korzystanie z urządzeń i drugi raz na jesieni. Jesteśmy firmą, która wykonuje zlecenia serwisu klimatyzacji. Przykładamy szczególną uwagę do profesjonalnej realizacji prac, dzięki którym nasi Klienci mogą cieszyć się klimatyzacją w pełni sprawną i gwarantującą czyste powietrze w optymalnej temperaturze.

W naszej ofercie znajdą Państwo pełną opiekę serwisową. W koszyku realizowanych przez nas usług proponujemy:

Wykonujemy także specjalistyczny montaż urządzeń. Profesjonalna instalacja urządzeń to gwarancja właściwego działania całego systemu. Korzystając z naszych usług zawsze będziesz mieć pewność, że klimatyzacja Toshiba będzie działać adekwatnie do swoich możliwości.

W ramach usług serwisu klimatyzacji wykonujemy prace związane z konserwacją i serwisem urządzeń Toshiba funkcjonujących w układach split i multi-split w ramach klimatyzacji domowej, biurowej czy obiektowej.

serwis klimatyzacji clima

Czyszczenie klimatyzacji Toshiba

Zachęcamy Państwa także do skorzystania z usługi czyszczenia klimatyzacji w jakości premium, którą przeprowadzamy przy wykorzystaniu atestowanego środka wysokiej jakości CLIMA-TE firmy Decont. Jest on stosowany do profesjonalnej dezynfekcji klimatyzacji i systemów wentylacyjnych. Preparat posiada Pozwolenie Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych nr 5970/14 i Atest Higieniczny nr HK/B/1215/02/2014. Jest to niezwykle skuteczny środek w zakresie zwalczania drobnoustrojów, grzybów i innych mikroorganizmów, które są odpowiedzialne za wiele dolegliwości zdrowotnych, w tym alergie i infekcje dróg oddechowych. CLIMA-TE skutecznie usuwa te mikroby i jednocześnie jest niezbędny do zwalczania syndromu „chorego budynku”, w którym mieszkańcy lub pracownicy odczuwają bóle głowy, zmęczenie, duszności i problemy z oddychaniem. Dzięki zastosowaniu preparatu klimatyzacja znowu będzie dostarczać do pomieszczeń czyste i świeże powietrze.

Zaletą CLIMA-TE jest szybkość i długotrwałość działania, dzięki czemu chroni wnętrze jednostek wewnętrznych przed rozwojem szkodliwych mikroorganizmów. W ten sposób hamuje również wydzielanie nieprzyjemnego zapachu z klimatyzacji spotykanego w przypadku nieprawidłowo przeprowadzonych prac serwisowych i konserwacyjnych.

Certyfikat toshiba CLIMA POLSKA

Gdzie wykonujemy usługi serwisy klimatyzacji?

Usługi serwisu klimatyzacji świadczymy w Warszawie i okolicznych miejscowościach. Konserwację sprzętu wykonujemy zarówno w przypadku klimatyzacji w domu czy biurze, jak i klimatyzacji obiektowej w lokalach gastronomicznych, sklepach, zakładach usługowych.

Serwis klimatyzacji – dowiedz się więcej

ZADZWOŃ