Współpraca

Współpraca z Clima Polska

Clima Polska jest otwarta na wszelkie formy współpracy w zakresie systemów klimatyzacji Toshiba. Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem marki – w ten sposób możemy zaoferować naszym Klientom interesujące warunki kooperacji, dzięki której każda strona uzyska jasno określone profity. Jesteśmy w stanie zaoferować Państwu bardzo atrakcyjne warunki współpracy związane zarówno z pomocą techniczną, jak i marketingową.

Naszą ofertę kierujemy do:

Pierwszym oferujemy kompleksową pomoc w przygotowaniu projektu technicznego układów klimatyzacji w projektowanych obiektach oraz w doborze odpowiednich urządzeń spełniających wymagania użytkowników.

W przypadku podwykonawców poszukujemy zarówno firm, które są zainteresowane kupnem klimatyzatorów Toshiba, jak i montażystów, którzy chcieliby w naszym imieniu realizować instalację systemów klimatyzacji.

wspolpraca clima polska

Zapraszamy do współpracy z Clima Polska

Jesteśmy otwarci na współpracę i kontakt. Wszelkiego rodzaju oferty i propozycje realizacji wykonamy dla Państwa bez zbędnej zwłoki. Naszym atutem jest także dostęp do pełnej dokumentacji technicznej poszczególnych urządzeń oraz szybki czas realizacji wysyłki towarów. Jesteśmy także zaoferować naszym współpracownikom bardzo korzystny system gratyfikacji.

Zapraszamy do kontaktu w celu omówienia bliższych szczegółów współpracy.

Współpraca z Clima Polska – dowiedz się więcej

ZADZWOŃ