Klimatyzacja

Systemy klimatyzacji

Systemy klimatyzacji znajdują zastosowanie we wszystkich obiektach. Są coraz popularniejsze w domach i mieszkaniach, jak i placówkach komercyjnych takich jak sklepy, banki, gastronomia, hotelarstwo i inne obiekty komercyjne i użyteczności publicznej.

Właściwe warunki klimatyczne pomagają w pracy i wypoczynku. Są niezbędne dla utrzymania wysokiego poziomu koncentracji i skutecznego relaksu. Urządzenia klimatyzacyjne znanych i cenionych na rynku marek, takich jak Toshiba, podnoszą także prestiż obiektu.

Montaż klimatyzacji Toshiba

Decydując się na montaż klimatyzacji warto zwrócić uwagę na jej cechy, które w przyszłości będą grały kluczową rolę w eksploatacji i użytkowaniu urządzeń. Tu szczególną rolę pełni energooszczędność i wydajność urządzeń, szerokość zakresu temperatur pracy, czy czystość emitowanego powietrza.

Oferowane przez naszą firmę urządzenia Toshiba pracują na bezpiecznym dla środowiska naturalnego czynniku chłodniczym R32. Dzięki systemowi skutecznych filtrów i funkcji samooczyszczania zapewniają czyste, świeże i wolne od drobnoustrojów, alergenów, kurzu, nieprzyjemnych zapachów  czy grzybów powietrze. Urządzenia te warto instalować także z powodu smogu i wysokiego zanieczyszczenia powietrza – ich działanie przyczynia się do stworzenia zdrowego klimatu w pomieszczeniach.

klimatyzator toshiba daiseikai

Energooszczędność klimatyzatorów Toshiba

Istotną cechą klimatyzacji Toshiba jest jej energooszczędność. Koszty eksploatacyjne systemów klimatyzacyjnych jest uzależnione od wydajności zainstalowanych systemów. Toshiba proponuje urządzenia o wysokich wskaźnikach wydajności energetycznej zarówno dla chłodzenia, jak i grzania. Klimatyzatory Toshiba posiadają klasę energetyczną A+ do A+++, co świadczy o ich wysokiej energooszczędności bez kompromisów dla czystości i wydajności pracy.

Szeroki zakres temperatur sięgający od -27oC do +52oC sprawia, że urządzenia można wykorzystywać przez cały rok kalendarzowy – latem skutecznie schłodzą pomieszczenia, zimą je ogrzeją.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie montażu klimatyzacji w domach, biurach, gastronomii i innych punktach usługowych. Toshiba proponuje rozwiązania dedykowane branży mieszkaniowej oraz obiektowejdla małych obiektów komercyjnych. Jesteśmy gotowi pomóc w wyborze urządzeń, które spełnią Państwa oczekiwania w zakresie funkcjonalności, energooszczędności czy czystości emitowanego powietrza. Zachęcamy do kontaktu.

System klimatyzacji Toshiba – dowiedz się więcej

ZADZWOŃ